Vyhledávání


Kontakt

OLD BOARS BAND
Mělník

724 944 148
www.old-boars-band.cz

E-mail: chtschlosser@gmail.com

INFORMACE PRO POŘADATELE

Něco o nás

Jsme kapela potencionálních důchodců, která svůj věkový průměr snížila dvěma talentovanými mladíky. Tito zároveň dohlíží na to, aby staříci nečinili problémy jak hudebního tak etického charakteru. Hrajeme si pro potěšení nás a trpělivých posluchačů a diváků rock. A to převážně z minulého století.

Původní název naší skvělé kapely byl "Doochod Boys" a posléze po personálním ustálení se dnes zoveme "OLD  BOARS  BAND".

My......

Mikey

Mikey
Jméno: to už je ale historie  Jiří Mikšovský / Nástroj: Vlastní ústa / Věk: další patník je 30km / Koníčky: hudba / Oblíbená hudba: dechovka / Oblíbené jídlo: ........... / Oblíbený nápoj: vše co alespoň trochu teče

Kromaňonec - ale to už je historie

Kromaňonec - ale to už je historie
Jméno: Miloš Nohl   /   Nástroj: klávesy   /   Věk: další patník je km 60   /   Koníčky: návštěva rodičů   /   Oblíbená hudba: Helenka Vondráčková   /   Oblíbené jídlo: neprozradil   /   Oblíbený nápoj: káva s rumem   /   Pracuje...

Malej Jim - ale to už je historie...

Malej Jim - ale to už je historie...
Jméno: Tomáš Homuta   /   Nástroj: klávesy a vlastní ústa   /   Věk: další patník je km 30   /   Koníčky: ženy,víno,zelí a pívo   /   Oblíbená hudba: Dan Nekonečný   /   Oblíbené jídlo: krupicová kaše s těstovinou   /   Oblíbený nápoj:...

Kosiňák - ale to už je historie

Kosiňák - ale to už je historie
Jméno: Roman Kosina   /   Nástroj: vlastní huba,  čamburína,foukačka,kytara,bicí   /   Věk: další patník je km 50   /   Koníčky: pivo   /   Oblíbená hudba: Vlachovka   /   Oblíbené jídlo: pivo   /   Oblíbený nápoj: pivo   /...
Záznamy: 7 - 10 ze 10
<< 1 | 2

Historie kapely

Na počátku byla tma. Ale počátkem roku 2010 jsme se rozhodli uspořádat našemu kámošovi, který se jako první z nás stával čerstvým šedesátníkem, oslavu. A tam je ten počátek. Staré mařeny se dohodli, že po cca třiceti letech vezmou svoje instrumenty, vzpomenou na staré časy, kdy se pokoušeli hrát v různých formacích a zahrají.Pro tento účel zvolili příznačný název "DOOCHOD  BOYS" aby zahráli ve stánku "ROYALL MARSHLAND HALL", totiž v hospodě Na Blatech U jednoručky...... Po hrůzném zjištění, že vlastně už nic neumíme začal souboj s časem a po asi pěti úmorných zkouškách, kdy naši mladí kolegové po práci se staříky upravili nechtěně svojí nervovou soustavu přiměřeně našemu věku byl program na světě. Odehráli jsme svých dvacet minut slávy a naprosto vyčerpaní jsme se přesunuli k pípě, s kterou jsme si rozuměli v této chvíli určitě lépe než s našimi nástroji. V tomto souboru nastupují zbytky naší školní kapely: Láďa Homuta zvaný "Jim" s kytarou, Mirek Nekuda zvaný "Žožár" s basovkou, kterou jak spočítal nedržel v ruce přes třicet let a Štefan Schlosser, opět kytara ( v letech 1974 - 1981 kapela Watt 69 ). Doplnili nás hudebně zdatní partneři: Milan Milata na bicí nástroje ( The Cell ), Tomáš Homuta na klávesy ( The Cell, ale i jiné grupy ), Petr Volf na kytaru ( Colosal ) a Roman Kosina - zpěv ( Bývalý MBA Band, nyní Blackies ).

Po tomto kabaretním čísle nám ale kamarádi z Blackies řekli, že to nebyl až takovej průser a tak jsme se dohodli na vystoupení pro kamarády při každoroční akci "Summer Southern Session - Mlejn 2010". Pro nás to ale znamenalo dát dohromady pozitivně naladěnou sestavu, která chce hrát a to znamená pilně cvičit a cvičit a cvičit. A to znamená mít chuť a čas. Přes mnohá úskalí jsme sestavili kapelu, která hraje dodnes. 

Kytary obstarávají Petr Volf a Štefan Schlosser. Basovou kytaru vodí Mirek Žožár Nekuda, mimochodem vždy sedící ( basu totiž už neunese ). Za bicími nástroji usedá Jirka Blažena Bláha a klávesy obstarávají Tomáš Homuta a Miloš Nohl. Jako zpěvák nám s úsilím jemu vlastním vypomáhá zpěvák kapely Blackies Roman Kosina. Zpěv velmi odpovědně též obstaravá Tomáš Homuta, který společně s Petrem Volfem usměrňuje naše stařecké vrtochy. 

Na Mlejně 2010 jsme hráli ještě pod starým názvem "Doochod Boys" ( někdy též "Lues Band" ), ale pak se název ustálil na "OLD BOARS BAND".

Koncem roku 2011 nás opustil klávesák a zpěvák Tom Homuta, který věnuje veškeré své úsilí svému novému projektu "Stiff Trigger" Jeho vokálů se ujal Volfík a Kosiňák.

V létě roku 2013 přijala naši nabídku zpěvačka z Mladé Boleslavi Zuzka Fantová ( RANEC) a tak rozšiřujeme náš playlist o ženský vokální projev.

Bohužel koncem září tohoto rocku nás opustil ( néé navždy ) zpěvák Roman Kosina. Trochu nás to zaskočilo, ale život jde dál. Roman je náš dlouholetý kamarád a tak to zůstává i nadále. A tak jsme se domluvili s Mikym. 

V létě roku 2015 jsme ukončili spolupráci s klávesákem Milošem. Částečně ze zdravotních důvodů, částečně se změnou koncepce kapely. Nadále zůstáváme přáteli.

V roce 2017 odjel Miky nazkušenou na Zéland, na půl roku, a je tam dodnes. Jeho místo zaujal Martin Justa zvaný Justin.

 

A tak si děláme radost a doufáme, že přinášíme radost i svému okolí................. a ještě něco. I kdybychom nemohli už vystupovat budem si hrát v garáži a třeba i na písku..........

DOOCHOD BOYS

OLD BOARS BAND PLAKÁT

Přátelé

Záznamy: 1 - 4 ze 8
1 | 2 >>

Kontakty přátel

BLACKIES

BLACKIES
https://www.blackies.cz/

Ivan Vrána Blues Band

Ivan Vrána Blues Band
https://ivanvranablues.webnode.cz/

Stará Mydlárna

Stará Mydlárna
https://www.staramydlarna.cz/
Záznamy: 1 - 3 ze 3